Legendárne skladby nášho detstva v novom šate. TWiiNS vydali album Zlatá brána dokorán

Album Zlatá brána dokorán vyšiel vo fyzickej aj digitálnej podobe. V tej digitálnej sú nové hudobné podklady legendárnych skladieb dostupné aj v karaoke verzii. Daniela a Veronika Nízlové s uvedením albumu na trh zverejnili aj v poradí tretí videoklip z albumu ku skladbe Zlatá brána dokorán.

Twiinsky po rokoch vydali detský hit: Vebi prezradila pohlavie bábätka!

 
Sesterské duo Twiins len pred okamihom vydalo prvý singel Bábika na kľúčik z nového projektu pre deti. Dievčatá prebrali legendárne skladby z obľúbeného programu Zlatá brána, kým celé CD bude dostupné pre fanúšikov už onedlho. „CD Zlatá brána dokorán si nájdete pod stromčekom a sme šťastné, že nám ho vydá legendárny Opus,“ napísali nadšené speváčky.

Veronika Nízlová prezradila pohlavie bábätka: Bude to chlapček či dievčatko?

 
V rodine Nízlových je opäť dôvod na radosť. Po Daniele sa mamou stane aj jej sestra Veronika. TWiiNSka oznámila nádhernú novinku na sociálnych sieťach a fanúšikovia ostali v šoku. „V novembri budem mať tú česť byť mama. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná,“ napísala speváčka.

Twiinska Veronika prezradila v novom klipe POHLAVIE bábätka!

 
Tehotenstvo rozvedenej Veroniky Nízlovej všetkých poriadne prekvapilo. Kým jej sestra Daniela je mamou dcérky, ktorej otcom je futbalista Stano Lobotka, už pomaly dva roky, Veronika sa medzitým stihla akurát rozviesť. Po takmer 10 spoločných rokoch sa minulý rok rozviedla s Tomášom Krupom, hoci ako sa zdalo, išlo o priateľské ukončenie vzťahu. No zrejme nie zas tak, aby sa stal ešte dodatočne aj otcom dieťaťa.

TWiiNS prichádzajú s prekvapivou novinkou.

 
Bábika na kľúčik zo Zlatej brány v kompletne novom šate Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové prechádzajú v posledných rokoch významnou zmenou v živote. Daniela sa stala začiatkom roka 2020 mamou Lindy a Veronika privedie na svet svojho prvého potomka v novembri tohto roka. Aj tieto udalosti priviedli sestry Nízlové k vytvoreniu nového projektu pre deti -TWiiNS Kids.

Twiinsky opäť šokujú, zverejnili pesničku zo Zlatej Brány!

 
Niektorí pesničky zo Zlatej Brány milovali, iným naháňajú hrôzu dodnes. Twiinsky prespievali ich pesničky a koncom roka zverejnia celý album. Prvou skladbou, ktorú predviedli, je nová verzia pesničky Bábika na kľúčik, ktorá je zo záveru existencie Zlatej brány v druhej polovici 90. rokov. Jej autormi sú René Ražek a Jozef Urban. O jej novú hudobnú podobu sa postarali Zoli Tóth, Jimi Cimbala a Ľubomír Mazák.